31.8.13

Colourful choices
Hafif rüzgarlı, serin bir cumartesi gününden herkese merhaba! Cumartesileri genelde ya keyif günüdür yada alışveriş..Ben de alışveriş kısmını düşünerekten sizlere ilham verecek parçaları bir araya getirdim.Ev aksesuarından,ayakkabıya,çantadan takıya neler bulmuşum,neler seçmişim bakalım..
 Hello everyone from the windy and chilly saturday! Saturday is a relaxing day when you can go shopping or have fun. I'm also thinking the shopping part, I collected several fashion items that could be inspired you. Let's look at what I choose from home accesories to shoes,bags and jewelleries.


                             Aponela Home'dan Tatlı Lezzetler Yastığı/ Aponela Delicious Cakes Pillow

                                             Inez'in zarif tasarımları/Elegant designs by INEZ
                                                     Nine West Espadril/Nine West Espadrille                                                        Güliz Uzer'den hoş bir tasarım

       Biev'den İngiliz Tarzı Harika Bir Konsol/Biev English Style Commode

                                           
 stylestories.net'den çiçek motifli kolye/flower design necklace from stylestories.net

                                       WoaKao Mint El Çantası/ WoaKao Mint Clutch Bag

  Only Chance By AG tasarımı küpeler/Earrings designed by Only Chance By AG
                   Mudo Pembe Cüzdan.(şu an %50 indirimde)/Mudo pink purse.(now %50 off)

  English Home Bilgisayar Çantası/ English Home Tablet or Netbook Bag
                                           


2 comments:

  1. Ted baker çantaları ben de çok almak istiyorum.ama mağazalarda 380 tl. internette 170 tl. satılıyor. internetten alışveriş yapmıyorum. istanbul'da bildiğin bir yer varsa uygun fiyata satan söylersen çok sevinirim:)

    ReplyDelete
  2. kusura bakma mesajını biraz geç gördüm,dönüş yapamadım.dediğin gibi internette daha uygun fiyata satılıyor.Bildiğim kadarıyla Ted Baker ürünleri Beymen'de,Brandroom'da filan satılıyor.Onun dışında herhangi bir butikte rastlamadım ve bildiğim bi yer yok malesef.Ama bence asos.com'dan filan alabilirsin.güvenlik konusunda sorun yaşıyorsan artık çoğu site güvenlik konusunda oldukça gelişmiş durumda.Hatta Asos.com'dan ürün alan ve hiçbir sorun yaşamayan pek çok arkadaşım var.Sonuçta kıyafet değil,bedeninde sorun yaşarmıyım derdi de yok.Düşünebilrsin bence.Sevgiler.

    ReplyDelete