12.10.11

Hediyelik Eşya Dünyası; C`ART

   Geçen cumartesi Nişantaşında gezinirken yine farklı bir yer ilgimi çekti. Nişantaşı City`s`in karşı çaprazında yer alan dükkan`ın adı C`art. İtalya`nın ıvır zıvırcısı olarak bilinen bu markayı yeni duydum. Bildiğim kadarıyla Türkiye`de ilk mağazasını Nişantaşında açmış. Kırtasiye ve hediyelik eşya ürünlerine farklı bir boyut kazandıran C`art, ilginç tasarımlarıyla beğeni topluyor.


Mağazaya girer girmez renklerle dolu bir dünya karşınıza çıkıyor. C’art kalemden koltuğa, vazodan deftere kadar geniş ve renkli bir ürün yelpazesi sunuyor. Mağazada gökkuşağındaki türlü renklerden ürünler bulmak mümkün. Ayrıca renkli ve taşlı birbirinden şık cüzdan ve aynalar, saatler, kupalar, çerçeveler,oyunlar da C’art’taki tasarım ürünlerinden bazıları. Magnetları da unutmamak lazım. Birbirinden güzel ve değişik magnetlar büyük ilgi görüyor. Mağazada 7`den 70`e herkesin ilgisini çekebilecek ürünler bulunuyor.Renk renk,şirin mi şirin objeleri, Orjinal ürünleri  ve yaratıcı parçalarıyla hediye almakta zorlananlara da farklı alternatifler sunuyor. C’art’taki alyans çantası açıldığında meşhur evlilik müziği çalıyor. Böylece söze gerek kalmıyor. Ufacık bir çanta her şeyi anlatıyor. Ya da bir arkadaşınızın yeni iş yeri için bir hediye almanız gerekiyor. Minyatür vazolar ya da ilginç başlıklı kalemler, kurbağa şeklindeki bantlar iyi ve ilginç birer alternatif olabilir.

Fiyatlar tabiki çok uygun sayılmaz sonuçta yine tasarım işin içine giriyor.Ama çok uçuk da değil. Ben bir kere girdim ve çok hoşuma gitti, çok sevimli ürünler var.pembe,yeşil,mavi, her ürünün farklı bir rengini bulmak mümkün. Bakalım siz beğenecek misiniz?

No comments:

Post a Comment