20.5.12

Davetim Var Yerim Yok..Davetiniz var,ama yer bulamadınız mı? Nereye gitsek, nerede toplansak mı diyorsunuz.İşte sizler için 
süper bir keşifle karşınızdayım. Geçenlerde, tam tesadüf denecek şekilde bu site ile karşılaştım. DavetimVarYerimYok.com, mekanlar konusunda oldukça kapsamlı bir site..Düğün,mezuniyet,doğum günü,Kına gecesi,iş toplantıları vb. organizasyonlara yönelik pek çok alternatif sunan, binlerce gece kulübü,restoran ve barlara yer veren bir mekan rehberi...Davet ve organizasyon sektöründe faaliyet gösteren firmaları bir çatı altında toplayarak,bizleri hem bilgilendiriyor,hem de yeni keşiflere kapı açıyor. Detaylı arama motorları ile de oldukça kolaylık sağlıyor. Dilediğiniz şehirdeki alternatifleri önünüze getiriyor..

       Türkiye'nin pek çok bölgesindeki, birbirinden çeşitli ve kaliteli mekanları burada bulmanız mümkün.Mekanlar hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir ve görsel detayları inceleyebilirsiniz.. www.davetimvaryerimyok.com vazgeçemediğiniz mekan rehberiniz olacak..Ee ne duruyorsunuz, sadece bir tık uzağınızda..


                                    

 

No comments:

Post a Comment